CEPKOD : Mobil Takipçi Sistemi

Gerçek Dünyadaki Sanal Takipçiniz

Anında bilgi ve eğlence

Cepkod, hayatı daha da eğlenceli hale getirmek için çeşitli imkanlar sunan bir interaktif servistir. Bu sayede dergi, gazete, afiş gibi basılı yayınlar, billboardlar, ürün paketleri, bilgi levhaları, mağaza içi ürünler ve daha birçok görsel ilan ile doğrudan bilgiye ve eğlenceye erişebilir, sevdiklerinizi saklayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

CepKod

uygulaması ile tek yapmanız gereken sisteme üye olduktan sonra kameralı cep telefonunuzu bir barkoda tutmak. Daha sonra uygulama sizi anında mobil içeriğe, videolara, müziğe, kişi bilgisine, haritalara, sosyal ağlara, promosyonlara ve daha fazlasına eriştirecek. Hem de cep telefonu ekranınıza hiçbir şey yazmanıza gerek kalmadan. Ayrıca telefonunuzun okuduğu her barkodu, gezdiğiniz içerikler olarak www.cepkod.com sayfası üzerinden de yeniden ziyaret edip takip edebileceksiniz.

Basılı Yayınlar

CepKod, alışageldiğiniz dergi ve gazete okuma alışkanlıklarınıza yeni ve güçlü tecrübeler katar. Okuduğunuz bir makalenin ya da haberin yanında göreceğiniz barkodu cepkod yazılımı ile okutun ve cep telefonunuzdan haberin videosuna ulaşın, devamını okuyun, saklayın ve paylaşın.

Devamı

CEPKOD İLE MOBİL PAZARLAMA

CepKod, gerçek dünya ile sanal dünyayı birbirine bağlayan yeni bir servistir.

Dergi, gazete, afiş gibi birçok yerde göreceğiniz özel barkodları ve ürünlerin üzerindeki mevcut barkodları cep telefonunuz ile okuyabilir ve sunulan içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.
Cep telefonunuz ile okuduğunuz her barkod kişisel sayfanızda saklanır. Böylece gezdiğiniz içerikleri internet üzerinden takip edebilir, sevdiklerinizle paylaşabilir, sunulan diğer içeriklere ulaşabilirsiniz.